Vzduchotechnika pro SVJ, možnosti větrání

Možnosti účinného větrání v panelové domě, zdravé větrání v domácnosti

Zjistíte:
- čeho se vyvarovat při nezdavém větrání
- máte dostatečné množství přívodního vzduchu?
- možnosti přirozeného větrání

Co získáte ? Příklad jednoho z bodů:

"1. Průvzdušnost moderních oken je však velice nízká a pro běžné uživatele tak vzniká problém, jak zabezpečit dostatečný přívod čerstvého vzduchu..."

Při rekonstrukcích panelových domů je pozornost věnována především snižování tepelných ztrát. Průvzdušnost objektu se tím pádem také snižuje ba dokonce potlačuje. Zateplují se fasády, mění se okna atd., ale pro běžné uživatele tak vzniká problém, jak zabezpečit dostatečný přívod čerstvého vzduchu a zamezit nadměrné vlhkosti. Nezpomínejte na efektivní větrání, u kterého je důležité mít jistotu v kvalitní službě.

Vaši poptávku předáme osvědčeným firmám v oboru, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Můžete se podívat na reference, které Vám řeknou více. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Jak probíhá zadání poptávky?

  • Je to jednoduché, vyberete si dodavatele, o každém je napsána výstižná charakteristika a region působnosti. Pokud nejsou uvedeni (probíhá aktualizace), nevadí, využijte poptávkový formulář.
  • My všechny informace zkontrolujeme a předáme našemu partnerovi.
  • Partner zajistí další potřebnou komunikaci přímo s Vámi. Tím se rozeběhnou mlýnská kola k úspěšné realizaci celé poptávky.

Proč vybrat právě nás?

Odlišujeme se tím, že poskytujeme komplexní služby zaměřené přímo na SVJ a BD - informační portál, poradenství a tištěný rádce. Naše práce je předávat Vám kvalitní informace.


Reklama

  1. Výhody

KaP system - specialista na odvětrávní panelových domů

  • Modernizujeme odvětrávání bytových domů i šachet panelových domů.
  • Řešením jsou výkonné ventilační turbíny, jejichž provoz je díky využívání síly větru i z dlouhodobého hlediska ten nejlevnější.
  • Používáme výhradně ventilační turbíny od českého výrobce a na jejich montáž poskytujeme záruku 60 měsíců.
  • Cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitně odvedené dílo včetně řádného servisu do budoucna.

2. Region působnosti

  • Sídlo se nachází v Ostravě, nicméně služby provádíme na území celé České republiky (příkladem mohou být montáže v Praze, Písku, České Třebové, Hradci Králové, Pardubicích apod.).

3. Reference - klikněte pro náhled

Reference 1
Reference 2
Reference 3

Volejte a ptejte se na tel:. 734 346 934

Co pro Vás děláme?

Zkontaktujeme za Vás ověřené a solidní firmy, se kterými máme navázané partnerství a mají prokazatelné zkušenosti v oboru bytových domů, které jsou podloženy referencemi.

Nevíte si rady?

Zavolejte nám a rádi Vám pomůžeme nebo nám napište.
Kontakt: 731 656 601 , eliska@svj-info.cz

Těší se na Vás Eliška Kollárová


Zadat nezávaznou poptávku

Plánujete nějakou akci u Vás v domě? Vyplňte, prosím, následující pole formuláře. Vaši poptávku předáme spolupracujícím firmám, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Mediální partner

BMCO s.r.o. je vydavatelem Praktického rádce pro SVJ , který vychází v tištěné podobě v oborově největším nákladu. K dispozici je i elektronická verze zdarma. Díky tomu jsme společně s partnery projektu schopni zajistit kvalitní efektivní řešení a informace za výhodných podmínek.